Ognisko w Łomży – Parafia św. Andrzeja Boboli, ul. Wąska 93

Miejsce spotkań
lomza-boboli-168 Parafia św. Andrzeja Boboli >>
Łomża, ul. Wąska 93.
Zapraszamy na spotkania ogniska Sychar, które odbywają się w pierwsze soboty miesiąca w domu parafialnym przy kościele po Mszy św., która rozpoczyna się o godz. 18.00. Zapraszamy również na Mszę św. i na adorację przed Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw przed Mszą św. o godz. 17.30. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Waldemar Górski.
Diecezja Łomżyńska >>

Dnia 06.02.2021 o godz.19 , za pośrednictwem komunikatora Skype,  odbyło się kolejne spotkanie łomżyńskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar

Spotkanie rozpoczęliśmy mszą świętą, która odbyła się o godz. 17.00 w kościele p.w.  św. Andrzeja Boboli w Łomży. 

Tematem spotkania jest „Rok Świętego Józefa” ogłoszony przez Papieża Franciszka 08.12.2020, w Liście apostolskim „Patris corde – Z ojcowskim sercem”, opublikowanym z okazji 150. rocznicy ogłoszenia Oblubieńca Maryi patronem Kościoła katolickiego. To właśnie błogosławiony Pius IX, dekretem Quemadmodum Deus, podpisanym 8 grudnia 1870 r., obdarzył tym tytułem świętego Józefa. Dla uczczenia tej rocznicy Papież Franciszek ogłosił od 8 grudnia 2020 roku specjalny „Rok” poświęcony Opiekunowi Jezusa.