Ognisko w Łomży – Parafia św. Andrzeja Boboli, ul. Wąska 93

Miejsce spotkań
lomza-boboli-168 Parafia św. Andrzeja Boboli >>
Łomża, ul. Wąska 93.
Zapraszamy na spotkania ogniska Sychar, które odbywają się w pierwsze soboty miesiąca w domu parafialnym przy kościele po Mszy św., która rozpoczyna się o godz. 18.00. Zapraszamy również na Mszę św. i na adorację przed Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw przed Mszą św. o godz. 17.30. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Waldemar Górski.
Diecezja Łomżyńska >>

Obchodzimy 5 rocznicę założenia naszego Ogniska.

Dnia 05.06.2021 odbyło się jubileuszowe spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar . To już 5 lat działalności naszego Ogniska. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta, która odbyła się w kościele p.w.  św. Andrzeja Boboli w Łomży o godz. 15.00, po mszy dzięki gościnność księdza Proboszcza zebraliśmy się pod altaną, aby wspólnie spędzić ten jubileuszowy czas przy grilu.

Dziękujemy Sebastianowi, Krzyśkowi i Karolinie, którzy przybyli do nas sycharbusem jako koordynatorzy zespołu LEM, Alicji liderce Ogniska w Siemiatyczach i delegacjom z sąsiednich ognisk w Zambrowie i Ostrowi Mazowieckiej. Szczególne podziękowania składamy księdzu Andrzejowi Popielskiemu- Proboszczowi Parafii Św. Andrzeja Boboli i księdzu Waldemarowi – opiekunowi Ogniska w Łomży za opiekę duchową i cenne wsparcie działalności naszej  Wspólnoty.